__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __

AnasayfaKAPIAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bölüm Yorumları

+3
byza
Nur124
zynep
7 posters
YazarMesaj
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

Bölüm Yorumları ALTST
Lakap Lakap : zynep
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3164
Rep Rep : 463
Nerden Nerden : Başkent..
Takım Takım : Fenerbahçe

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimePaz Eyl. 23 2012, 13:01

Tüm bölümler tek başlıkta -burada- yorumlanacaktır.
http://gunlukcuk.tumblr.com/
Nur124
UstaOBci
UstaOBci
Nur124

Bölüm Yorumları ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 471
Rep Rep : 37
Takım Takım : Galatasaray
;)

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Eyl. 24 2012, 14:18

Bölüm yorumuna girermi bilmem ama dizi isminden ön yargı almazsa iyidir..biz bile
N.A.R ile idare etmeye çalılıyorsak ah şu samanyolu...[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.kure.tv/dizi/1266-osmanlida-derin-devlet/1/
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

Bölüm Yorumları ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 331
Rep Rep : 75

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Eyl. 24 2012, 16:54

Beğenmediğin kısım açılımı mı yoksa kısaltılmış hali mi Nurcuğum, bilemedim ben onu. (:
Nur124
UstaOBci
UstaOBci
Nur124

Bölüm Yorumları ALTST
;)

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Eyl. 25 2012, 13:24

Açılım beyzacım o nasıl bir isim polisiye diziye bu isim pek yakışmamış benim arkadaşlarımın
çoğu ön yargılı =/ sadece N.A.R olsaydı daha bir gizem dolu olurdu bence...
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

Bölüm Yorumları ALTST

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Eyl. 25 2012, 16:05

Evet olabilirdi. "Nar" zaten arapçada "cehennem" demek. Hoş olabilirdi belki. Ama ben alışkınım STV nin böyle tiriplerine. "Farklı desenler" "Mavi Rüya" "Şubat Soğuğu" ve şimdi de "Nizama Adanmış Ruhlar" .. İsim ve sıfat tamlamasından ibaret, hep aynı yelpazenin ucunda, aynı istikamette. Diziden de pek bir beklentim yok zaten. Ama Orhan Bıyıklı için bir bakacağım. (:
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

Bölüm Yorumları ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 806
Rep Rep : 191

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Eyl. 25 2012, 16:20

benimde diziden pek beklentim yok.
aslında sadece bu diziden değil benim artık samanyolunun yaptığı,yapacağı hiçbir diziden beklentim yok.
adları bile böyle saçma iken içerik nasıl olabilir ki...
işte belki yıllar sonra tekrar kollama gibi tek türkiye gibi bir dizi daha yapabilirler ama şuan samanyolunda o kapasiteyi göremiyorum.
binde bir yapar samanyolu kollama gibi bir diziyi.
yani belki 4-5 yıl sonra yine kollama gibi güzel dizi yapabilir.
şimdilik beklenti 0...
papatya99
OBModeratör
OBModeratör
papatya99

Bölüm Yorumları ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1124
Rep Rep : 153
Nerden Nerden : istanbul
Takım Takım : türkiye

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Eyl. 25 2012, 19:21

isterseniz diziyi izledikten sonra karar verelim

dizi başlamadı daha izledikten sonra anlarız
Nur124
UstaOBci
UstaOBci
Nur124

Bölüm Yorumları ALTST
;)

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 26 2012, 14:52

Dizi kollama kadar olmasada güzel olacağından eminim nede olsa orhan abi var
ama ismini hiç sevmedim..
bende herkes gibi N.A.R derim artık =)
KaptaN
UstaOBci
UstaOBci
KaptaN

Bölüm Yorumları ALTST
Lakap Lakap : Kaptan-ı Derya...
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 435
Rep Rep : 103
Nerden Nerden : Kaptan Köşkü...
Takım Takım : Galatasaray...

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Kas. 09 2012, 15:46

Dizinin ismini bende hiç beğenmedim sizler gibi.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Hangi akla bakarak bu ismi vermişler acaba çok merak ediyorum.. Umarım ekranın sağ alt köşesinde sadece Ekip-1 yazısını görürüz.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

4 fragmanıda izledim .. Güzeldi... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ekip-1 kadrosunu pek beğenmedim.. Orhan abi dışında tabiki.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Zaten Orhan abim oynadığı için izleyeceğim diziyi.. Kollama bitince Samanyolu Tv' ye hiç bakmadım.. Sınavlar falan derken... Bakalım...

Haa ayrıca salı gününe koymuşlar.. Ağlamak istiyorum... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Pöfff ya..
https://orhanbiyikli.yetkinforum.com
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

Bölüm Yorumları ALTST

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Kas. 17 2012, 20:29

İlk bölümü izledim.
Bir dizinin ilk bölümü gerçekten çok önemlidir. Ama daha başından, düzensiz ve emeksiz hissine kapıldım.
Bir kere şu Elif meselesi: Bir dizi için çok sıradan. Öyle çıkma bir çıkma hikayesi... Tanıştığının akşamın evlenme teklifi etti. Acayip sıradan. Aşk meşk konuları aslında bunlar çok da önemli değil ama izleyici çekmek istiyorlarsa izleyici tatmin ettirecek şeyler yapmalılar.
Hem nasıl oldu da Akif'in cesedini görmeden şehit olduğunu söylediler. Bir hayretler. Hele Elif, nasıl oldu da -kiminle, neden olduğunu bile gözardı ediyorum- 3 ay içinde evleniverdi. Bir dur değil mi ama? Aceleniz ne?
Sıkıldığımdan hep atlayarak izledim zaten. Pek bir şey anladığımı söyleyemem.

Bu eleştri hikaye içindi. Bir büyük sorun daha var. Dublaj. Filmde gerçek ses yoktu. Hepsi dublajdı. Adam odada, ama ses sanki kameradan geliyor. Hiçbiri kendi sesi değil. Çok yapmacıktı.
Bu diziyi takip edebileceğimi pek sanmıyorum.
hasretiMM
OBFan
OBFan
hasretiMM

Bölüm Yorumları ALTST
Lakap Lakap : hasretiMM
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 27
Rep Rep : 0
Nerden Nerden : istanbul avrupa
Takım Takım : fenerbahçe

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Şub. 05 2013, 17:50

dizinin ismi bence çok güzel benim hoşuma gitti kendisi zaten şahane hele orhan abi bir numara :D:D:D
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

Bölüm Yorumları ALTST
Lakap Lakap : zynep
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3164
Rep Rep : 463
Nerden Nerden : Başkent..

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2013, 10:00

12. Bölüm

Çiğ köfte sahnesi. Hangi türküyü söylüyorlardı? Bak ya unuttum.
Çok samimi, çok eğlenceli ve komik bir sahneydi tek kusuru kısa olması.. Çok çabuk bitti -doyamadan-.
Muharrem abi çok iyi bir oyuncu, tekrar tekrar anladım. Elif'in sözlerine pek güzel utandı.
Yalnız o sahnede Balta'nın esprisi neydi öyle kel alaka? Ya da ben mi kaçırdım alakayı. Gerçi beni bu güldürdü.

İlker ve Akif'i tebrik ediyorum. Büyüklerine nasıl da saygılılar.. Ziya amcaları üzülmesin diye kavgalı olmaya devam ediyorlar. Şaka bir yana ne oluyoruz? Dayılar dayı çıkmıyor, ''siz''lerin sonu gelmiyor, böyle geldik böyle gideceğiz der gibi birbirlerine giriliyorlar.. Yok ama güveniyorum onlara, mutlaka ortak araştırma yapacaklar.. Yapmak zorundalar..

Sonunda Akif üzerine kalın bir şeyler giydi ya içim rahatladı. Biz burda donuyoruz dizide Akif incecik montla geziyor. Ben üşüyorum onun yerine. Bir ara acaba İstanbul'a kış gelmedi mi diye düşünmedim değil.

Yasemin'in görünce sanki annesinin yüzünü kızına yapıştırmışlar gibi geldi. Nasıl benzetmişsem artık.
Olmamış Yasemin abla olmamış, lütfen sade ev hanımı çocuğunun annesi imajına geri dön.
Ya da hayatını da yaşayabilir, kapı arkasında bağıra bağıra hem de. Twisted Evil

Senaristimize teşekür ederim emekleri için, sayesinde harika bölümler izledik.
Şimdi zaman Nakkaş'ın zamanı. Nakkaş, heyecanla bekleniyorsun. Gelecek bölüm farkını hissettir bize hem de iliklerimize kadar. (Mod: Mübalağa)

Tüm ekibe çok çok teşekür ederim, emeklerine sağlık. Başarılar sizinle olsun. alkış

http://gunlukcuk.tumblr.com/

Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)
» 70. bölüm
» 119. Bölüm
» 80. bölüm..
» 98.Bölüm..