__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __

AnasayfaKAPIAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)

+6
zynep
oybg
FryChubbi
stvkolik
Gulbahcesi
ferruhi
10 posters
YazarMesaj
ferruhi
UstaOBci
UstaOBci
ferruhi

96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 411
Rep Rep : 24
Nerden Nerden : Uzaklardan..
Takım Takım : GS

96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Empty
MesajKonu: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeCuma Eyl. 10 2010, 18:51

Iste fragman;

ALINTI
Gulbahcesi
OBModeratör
OBModeratör
Gulbahcesi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 157
Rep Rep : 6
Nerden Nerden : Amerika
Takım Takım : Besiktas

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18 2010, 22:10

ferruhi tanitimi paylastigin icin tesekkurler.. ellerine saglik Smile
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1440
Rep Rep : 294
Takım Takım : Mehter Takımı :)

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimePaz Eyl. 19 2010, 17:38

2. fragman..

https://orhanbiyikli.yetkinforum.com
FryChubbi
OBFanatiği
OBFanatiği
FryChubbi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 204
Rep Rep : 38
Nerden Nerden : Ingiltere
Takım Takım : Fenerbahcee(:

MesajKonu: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm, bu akşam..)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeCuma Eyl. 24 2010, 10:14

Kollama 96. Bölüm Fragmanı. 1 Ekim Basliyor!

Youtube:

Dailymotion:

oybg
OBFan
OBFan
oybg

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 60
Rep Rep : 0
Nerden Nerden : kocaeli

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeCuma Eyl. 24 2010, 14:08

kollama 1 ekimde başlıyor
oybg
OBFan
OBFan
oybg

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeCuma Eyl. 24 2010, 14:10

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kolllama yeni fragman
tam ekran yazısının üstüne tıklayın Smile
alıntıdır
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

Lakap Lakap : zynep
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3164
Rep Rep : 463
Nerden Nerden : Başkent..
Takım Takım : Fenerbahçe

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeCuma Eyl. 24 2010, 14:44

paylaşım için sağol oybg
ben de küreden buldum Smile

http://gunlukcuk.tumblr.com/
FryChubbi
OBFanatiği
OBFanatiği
FryChubbi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 204
Rep Rep : 38
Nerden Nerden : Ingiltere
Takım Takım : Fenerbahcee(:

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeCuma Eyl. 24 2010, 15:29

Kollama 4. Sezonun genel hikayesi..

Youtube:

Dailymotion:
oybg
OBFan
OBFan
oybg

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeCuma Eyl. 24 2010, 15:44

zynep demiş ki:
paylaşım için sağol oybg
ben de küreden buldum Smile

bir şey değil sanada teşekkürler
ferruhi
UstaOBci
UstaOBci
ferruhi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 411
Rep Rep : 24
Nerden Nerden : Uzaklardan..
Takım Takım : GS

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25 2010, 01:30

orhan_biyikli_hastasi demiş ki:
ferruhi tanitimi paylastigin icin tesekkurler.. ellerine saglik Smile
Rica ederim.. Smile

Yigit'in fragmanda ne dedigini anlayan var mi?
FarukEnes
OBModeratör
OBModeratör
FarukEnes

Lakap Lakap : FrkEns
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 127
Rep Rep : 3
Nerden Nerden : Aydın
96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Nck

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimePaz Eyl. 26 2010, 14:06

Kollamamız 1 Ekim'de sevenleri ile buluşuyor 4.sezonumuz yine heyecanı dorukta ve soluksuz izleyeceğimiz bir sezon olacak 4.sezonumuz hayırlı olsun.
SELAM
OBFan
OBFan
SELAM

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 68
Nerden Nerden : oyun bitince şahta piyon da aynı kutuya koyulur GAME OVER

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimePaz Eyl. 26 2010, 22:55

ferruhi demiş ki:
orhan_biyikli_hastasi demiş ki:
ferruhi tanitimi paylastigin icin tesekkurler.. ellerine saglik [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rica ederim.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yigit'in fragmanda ne dedigini anlayan var mi?
diyor kiben hayvanmıyım ki beni niye bağlıyorsunuz he
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeCuma Ekim 01 2010, 15:00

96. bölüm özet..
---
Kollama devletin kara kutusunun peşinde

Yeni yönetmen, yeni oyuncular ve güncel senaryosu ile 'Kollama' sezonun ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Yapımcılığını Mustafa Kartal'ın, yönetmenliğini Barış Yöş'ün yaptığı Kollama'nın kadrosuna Yeşilçam'ın usta ismi Eşref Kolçak da dahil oldu. Kolçak, dizide gizli bir kurumun başında bulunan Mazhar Bey'i oynuyor. Güncel konuların senaryolaştırıldığı dizinin bu haftaki bölümünde 'Ergenekon'un şifreleri ele alınıyor. Diziye devletin gizli saklı tüm sırlarını taşıyan kara kutu hükmündeki bir kitabın çalınması konu ediliyor. Bu haftaki bölümde ayrıca Yiğit ve İKT'den sonra oluşan boşluğu kimin dolduracağı ve yeni kurulacak birimin başına gelen efsane ismin kimliği de açıklanıyor. Bu bölümle ilgili diğer ayrıntılar ise şöyle: Necip Komiser, Hüner'in ölümünden sürekli kendini suçlamaktadır. Kızı Nurbanu da böyle düşünmektedir. Necip'in kayınpederi ise çocukların velayetini almak istemektedir. Yiğit, Hüner, Rana ve Memduh'u kaybeden Necip, çocuklarından ayrılmayı hayal dahi edemez. Bu esnada Pikeas, Necip'e Hüner'in ölümü hakkında ilginç bilgiler verir. Necip her ne kadar Pikeas'a güvenmese de aklına şüpheler düşmüştür.

SAMANYOLU TV / 19.50
KaptaN
UstaOBci
UstaOBci
KaptaN

Lakap Lakap : Kaptan-ı Derya...
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 435
Rep Rep : 103
Nerden Nerden : Kaptan Köşkü...
Takım Takım : Galatasaray...

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeC.tesi Ekim 02 2010, 14:46

Cool Cool Cool Cool
Mükemmel bir giriş yaptı Kollama' m... Cool Bu bölüm aklımda şoklar bölümü olarak kalıcak ... Laughing Cool
Vallahi Kollama' yı tanımlacak bir söz bulamadım.. Süperdi.. Cool Cool
Ayrıca yeni müziklerde eklenmiş Kollama' mıza .. Güzel olmuş.. Cool
Her zaman ve her yerde hakettiği değeri alacak inşallah.. Cool Emeği geçen herkese çookk teşekkür ederim... wink

Öncelikle Memduh' dan başlayayım... Cesedi hala bulanamamış .. Rolling Eyes
Kesin Mumduk efendi yaşıyor.. İyi valla sevindim.. Razz
Ama Memduk karşımıza ne biçim bir şekilde çıkacak merak ettim doğrusu... Rolling Eyes
Rana' sı öldü.. Rolling Eyes

Adalet adalet diyordu amirimiz ama şimdi nasıl.. Yıkılmış resmen... Üzüldüm valla.. cry
20 yıllık eşi yok... Kızı gibi sevdiği Rana, oğlu gibi sevdiği Memduh ve Yiğit' de yok...

Necip (Yiğit için..) :-''Hapse girersem ancak ölüm çıkardı diyordu... Haklı çıktı... Keşke çıkmasaydı... Hapisde de olsa yaşasaydı...'' cry

(Tabi Yiğit'i öldü olarak biliyor.. Ki mutlaka karşılacaklar... İşte o sahneyi dört gözle bekliyorum..)
Ayrıca kayınpederi de çok sinir bozucu... Evil or Very Mad Amirimizin o adama karşı sert çıkışlarına bayıldım valla..
Hele ki Nurbanu hanıma ne oluyor... Çok asi ... Alperen kadar düşünemiyor mu bu kız.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Amirim eşini kaybetti ve kayınpederi velayetinizi almaya çalışıp sizi kötü yollara sokmak istiyor...
Sen ne diyorsun ''Beni dedemle gitmeye zorlama baba..'' Evil or Very Mad
Git kız.. Ne halin varsa göör.. Ayrıca eğer sana birşey olursa hiççç üzülmem... Evil or Very Mad

Muhteşem 3'lü pardon 4'lü diyecektim... Cool YiğitSabitHayri+Vatoz...
Vatoz' a sezon finalinde öyle sinir olmuştum ki... Twisted Evil
Aklımın ucundan geçmezdi onun iyi olması ve benim de seveceğimi... Nakkaş bize oyun oynadı resmen... Laughing Twisted Evil
Sabit ile Hayri' ni o maskenin altından çıkacağını hiiiç tahmin bile etmiyordum... Surprised
Hayri' nin replikleri süperdi yine.. Laughing Laughing Hayri yine aynı... Laughing Laughing
Yiğit' in şiveli konuşmasına bayıldım... Laughing Laughing Nakkaş yine Yiğit' i kılıktan kılığa sokuyor..
Yiğit' in senarist katili olması yakındır... Laughing
Sabit ağa yine formundaydı...

Sabit ağa : ''Vay vay vay... Baksana sazan mevsimi açılmış Hayri.. ''
Süpersin ağam...10 numara adamsın valla... Cool

Mazhar bey dizimize o kadar yakıştı ki anlatamam... Yiğit' e karşı söylediği bir söz ççok hoşuma gitti..
Mazhar bey : -'' Olağanüstü yetenekleri olan son derece zeki ve güçlü biri...'' Cool
Yiğit' i tanımlacak kelime bu olmalı... Cool

Gelelim Leyla yani Melike olayına..
Günümüz teknoloji ne kadar da gelişmiş.. Kızın yüzü acayip değişmiş, sesde oynama yapmışlar, boyu kısalmış...
Vay be.. Ne teknoloji ama.. Laughing
Ben onun M. olduğuna hala inanmıyorum.. Olur mu öyle şey... Laughing
Nakkaş' dan herşeyi beklerdim ama Melike' yi hortlatmasını beklemezdim.. Nakkaş artık senden herşey beklenir... Laughing
Leyla Yiğit' i gördüğü zaman ki fon müziğine o kadar çok güldüm ki... Laughing Çizgi filmlerdeki gibi olmuş... Laughing Laughing
Leyla hanım haddini bilsin... Geçmiş asla unutulmaz... Twisted Evil Laughing Onca masumu öldürdün...
Geçmişinin peşini bırakacağını mı sandın... wink Twisted Evil
İstediği kadar iyi rollerine bürün ..Ne demişlerrrr ''Huylu huyundan vazgeçmez..'' Yine ne yapar eder işleri karıştırır... Herkesin hayatını mahfetmeye devam eder..Başta Yiğit olmak üzere...

Yiğit demişken bazı arkadaşlar Yiğit Leyla' ya aşık oldu yazmışlar... Laughing
Yiğit bakmadı bile.. Laughing Leyla' nın ki olsa olsa platonik aşk olur.. Laughing

Arzu' ya da gelince.. Oda bu bölüm bayağı sinir bozucuydu ..(Tabi her zaman ki gibi..) Evil or Very Mad Twisted Evil
Yandan yandan sırıtırken boğasım geldi... Twisted Evil

Aklımda daha birşey kaldı mı diye düşünürken Pkeas geldi... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Pike doğru yolu buluyor mu acep..? Yada yeni erkenkondu hücresin de çalışacak mı? Question
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Yiğit' in ajanlığı kısa sürdü.. Rolling Eyes .
Yiğit laptopla yakalanırken ki yüz ifadesi çok komikti... Laughing

Son olarak da reytinglerimiz düşük gelmiş..Ammaaann kim takar reytingi.. Cool
Kollama' m gönlümde 1. Stv' nin incisi... Cool
Cool Cool Cool Cool

97.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum... Cool Cool
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeC.tesi Ekim 02 2010, 22:06

Cool shock karışık

Muhteşem ötesi, harika, müthiş, süper.. bir bölümdü Cool Cool
Beklediğimden biraz daha durgun(adrenalinsiz), kafaları soru işaretleriyle çok güzel dolduran, şaşırtarak herkesin ağzını bir karış açık bıraktıran, karmakarışık bi bölüm olmuş..

Başlangıcından sonuna kadar süper olan Kollamamız yine güncel hep güncel..9 can kaybı..
Otobüsün patlamasına üzüldüm..Ben o sahneyi ortalarda bi yerde olur sandımdı fragmanda görünce ya Laughing Ve nihayet Niyazi göründü ehe tanıdık yüzler gördükçe coştum, ben hem izliyor, hem bağırıyordum..Aaa Niyazi, aa Gökhan, aa Toprak.. Laughing Ama ben masumum, tüm bunları bana özlem yaptırdı.. Laughing

Arabayı görünce acaba içinden kim inecek diye düşünmeden edemedim..Memduh yok, Necip yok, Yiğit yok..kim bu arabadaki Rolling Eyes Derken nerde bu Necip deyince Surprised anladım ki amirimiz bu işleri bırakmamış ehe

Kayınbabaya da sinir oldum, o ne biçim insan öyle ya Mad (Zaten hünerin iki babası çıktı, demek ki necibin iki kayınpederi var Laughing )Necip’in halini de hiç iyi görmedim..Mahkemede öyle davranmak yakıştı mı sana be amirim, cık cık cık..

Necip koşar adım gitti müdürünün yanına ehe Laughing Bari bi tıraş olsaydın be Necip Laughing Doktor Yılmaz Ateş..Vaov, neler neler yapmış o adam öyle..Ama bunların hiçbirisi amirimi ilgilendirmiyo Surprised Başka birini bulmak Rolling Eyes Yiğit’in haklı olduğunu ise geç de olsa anladı..Bir gün bunu söyleyeceğini biliyordum amirim..Sen misin Yiğite inanmayan, kızan, böyle yapma diyen..al bakalım..kendinin yapmadığı(yapmayacağı) bi şeyi kime söylersen söyle etki etmez, önce kendin yapmalıydın, bu durumda Yiğitin sözünü dinlememiş olması son derece normal..Ama o cümleye sinir oldum..’En yakın arkadaşım Memduh, kızım gibi sevdiğim Rana, her şeye rağmen Yiğit bile yok artık..’
her şeye rağmen-bile kelimeleri orda ne oluyor Mad aaa, olmaz ama böyle Evil or Very Mad

Baştaki o adamın ne ayak olduğunu anlayamadımdı, mahzar beyden falan konuşulunca iyi sandımdı ama…

Mezarlıkta Nurbanuya ekistıradan gıcık oldum abi Mad Evil or Very Mad Niye onu da annesiyle postalamadılar ki sanki Mad Alperen ‘git’ deyince bi mutlu oldum ki anlatamam..Bi alperen kalmış bizden..aslan alperen be, helal sana..

Yiğit’in adını görünce beni bir gülmedir aldı Laughing Laughing Memduh’un mezarı yoksa bu diziye tekrar döneceği anlamına geliyor Razz yalnız aklıma takılan bir çok soru var..sonra sorucam sırıtan

Nakil sırasında..Ve işte 4 aydır beklediğim an, Yiğit ehe ehe ehe Ya bi insan girdiği her rolü bu kadar mı mükemmel oynar be kardeşim Cool Cool Hani ilk kez izleyen biri olsa gerçekten Kürt sanacak ha Cool Konuşmasına bittim..Diyarbakırlı aslan Cemalim.. Cool Cool İşte olay budur be..

Küt..o nasıl çarpmaktı öyle be.. Laughing Polisler vurulunca gerçek sanmadım değil hani sırıtan Ama Yiğit polisi vurunca, var bu işte bi şey dedim..yanılmadım da..

Vatozu görünce sinir oldum(geçen seneden kalma sırıtan )Sonra bir de ne göreyim, Sabit shock Bi çığlık attım ki Laughing Hayri, Hayri ehe o nasıl çarpmaktı be Hayri Laughing Hayri eski halinden hiç bi şey kaybeymemiş, yine bizim neşe kaynağımız Hayri Razz Yeminini bozdurmayın Hayrime leyn Laughing Teknoloji dehası olmuş benim hayrim be.. Cool En çok Vatozun iyi olmasına şaşırdım diyebilirim..Bu arada vatozun sesi mi değişmiş bana mı öyle geldi Rolling Eyes Neyse bu sezon o da muhteşem Cool ehe

Leyla göründü uzaktan, ya da yakından ehe O arka fon müziği duyunca tepkim direk yapma Nakkaş demek oldu..Moral bozukluğu..Ama biliyodum, Yiğit ona pas vermez.. Cool Yiğidimin polisi kurtarması da bişahaneydi..Ama diyorum bu Leyla kötüyse niye ateş etmedi..Benim kanım buna niye ısınamadı..Leyla beni baya düşündürdü diyebilirim..

Pikeden haber gelmesine ben de şaşırdım ehe Fragmandakine göre hala kötüydü, o zaman niye konuşsun ki dedim..neyse, amirim gitti..acaba kimin ismini verecek derken, kayınbaban Surprised o adama gıcık olmuştum zaten, belidi böyle olacağı..azize meselesine hiç mi hiç şaşırmadım..Versinler Nurbanuyu gitsin ya, bi daha da göstermesinler Mad
Pikeas formunu koruyor ehe Cool Biraz zayıflamış mı ne Laughing doğru düzgün yemek keyfi de yapamamıştır şimdi ehe

..Bu bücür de nerden çıktı şimdi Mad bücür seni..bu işlere bakan bi sen kaldıysan iyi, bu iş bitmiş demektir Laughing

Oy ya, Yiğit elini kesti Sad Ah bücür, hep senin yüzünden Mad El sarma sahnesine ben sinir oldum, izliyorum Nakkaşa kıza kıza..demek ki bunun için ısınamadım diye düşünmekten kendimi alamıyorum..

Derken bücürün çıkardığı resim..Daha arkadan tanıdım Melike olduğunu..ölmemiş ehe biliyodum ben ya, ölmediğini biliyodum(ama böylesi aklıma gelmezdi) ama bücür bulamadım deyince kafamda bi şimşek çaktı, şimşeğin aydılattığı yerde tam Leyla duruyodu.. (sıkmasyon değil, gerçek..)Allah’ım dedim, nolur düşündüğüm şey olmasın.. Sad Arkadan düşündüğün şey ne diye bi ses, ama ben hiç oralı olmadım..biliyodum öyle olacağını, sesimi çıkartamadım..Sanki içime doğdu..Melike diziye ilk girdiğinde de böyle olmuştu..

Yiğidim bi tane ya..Nasıl da başarır her işini..Telefon konuşmaları..Yiğit konuşurken heyecan bastı ehe ama Leyla eline telefon aldı mı, olan oldu, içime doğanlar gerçek oldu.. Ama böyle olmaz ki Nakkaş..Kalbimize Leyla böyle mi kuracaktı tahtını, alsın o tahtı aşağı geri Mad Melike dediğin Yeliz Şar gibi olmalı..yani böyle melikeye nasıl alışılır ki.. Rolling Eyes (Yeliz abla bu bölümü izlediyse ne düşünmüştür acaba Laughing )

Son dakikalar, heyecan doruk noktaya ulaştı..Yiğit bir işini daha başarıya ulaştırdı..her şeyi çözdü ehe (bilgisayarı da güzel kullanıyodu, gözümden kaçmadı Razz hazır eline bilgisayar almışken bi hasbihale gelse nolur ya.. sırıtan ) ama o şom ağızlı herifler yok mu Mad ne söylüyonuz be kızgın derken işte sabit ağam yetişti Razz sanmıştım Sad Nereye götürdüler Yiğidimi ya Sad gerçi, endişe etmiyorum..Yiğit ordan da kurtulmayı başarır Cool Cool hem zaten Melike de var..(madem Melike, Leyla demenin bi alemi yok..zaten leylaya hala ısınamadım..)

‘İlla sonunda bi gerilim, bi merak olucak..’ Mad Yiğit her sözünde olduğu gibi bunda da haklı..

ve kafama takılanlar..Yiğit ölmediğine göre Yiğitin mezarında ( Laughing ) yatan kim..
melike ölmediğine göre o mezar boş mu Rolling Eyes
memduhun mezarı yoksa geri çıkıp gelebilir mi..
Necip amir geri dönecek mi(eski haline)..
Pikeas bunca söylediklerinden sonra onlarla iş birliği edecek mi..
Melikenin kimliği ne zaman ortaya çıkacak..(bence hiç çıkmasa daha iyi..)
Bütün sezon bi kitabın peşinden mi koşulcak..

Bi de ilk fragmandaki sahneleri aradı gözüm..Sorgu diye bişey yoktu ortada..Sonra matruşka sahnesi bile yoktu..

Daha bir sürü soru..Ne senaristsin be Nakkaş..sana hayretle bakıyorum..Bu kadar soru işareti oluşturmayı başaran başka senarist tanımam..hala düşünüyorum..bi sonuca varabileceğimi sanmasam da..

Cemil özbayer mi ne, o adamın adı jenerikte yoktu, en sonda bölüm oyuncuları arasında yazıyodu adı..Belki de gidici Rolling Eyes

Bi tuhaf oldum ya..Hala bölümün etkisindeyim..

Gel cuma gel..Yine bekleyiş Sad Ben meraktan ölmeden gelse bari cuma..Merak, sabır ve heyecanla 97. bölümü bekliyorum..(97. bölüm dedim de, dalyaya az kaldı Razz )

Ve emeği geçen herkesten, tüm ekipten Rabbim razı olsun..Allah kolaylıklar versin..Tüm ekibe teşekkürü bir borç bilirim..
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimeC.tesi Ekim 02 2010, 22:29

96. Bölüm [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]den anında izle.. Wink
Nur124
UstaOBci
UstaOBci
Nur124

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 471
Rep Rep : 37
Takım Takım : Galatasaray
;)

MesajKonu: Geri: 96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)   96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm) Icon_minitimePaz Ocak 23 2011, 20:38

Bu bölüm gerçekten süperdi kollamamız sezona çok güzelbir giriş yapmıştı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ben bu bölüm şok olmuştum özelliklede melikenin yaşadığını öğrenince [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu bölüm yiğit süperdi
özelliklede farklı bir şiveyle konuşması [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu bölüm hiç aklımdan çıkmayacak [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.kure.tv/dizi/1266-osmanlida-derin-devlet/1/

96. Bölüm(4. sezon ilk bölüm)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 95. Bölüm(3. sezon finali)
» 3. sezon bölüm özetleri
» 2. sezon bölüm özetleri
» 108. Bölüm
» 116. Bölüm