__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __

AnasayfaKAPIAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben hiç eksik kalırmıyım? :)

+10
FryChubbi
AHfa
KaptaN
ferruhi
Pusulaa
stvkolik
zynep
Yelizim
papatya99
ERENN
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sonraki
YazarMesaj
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 806
Rep Rep : 191
Takım Takım : Fenerbahçe

Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePaz Haz. 23 2013, 09:54

Evet karmakarışık hemde... Daha çok karıştırmıştım aslında Suzy'den başladım bir baktım en son Song Seung Hun çalışması yapıyorum.Durum vahim =P

Miss A :/ Bende hiç sevmiyorum onları. Suzy'nin o grupta neden bulunduğunu merak ediyorum doğrusu. 
Çıksa süper olur. 

Uzun zamandır dinliyorum Ailee... Sesi çoook güzel. Hatta duyduğum en güzel,en güçlü ses diyebilirim.
Özellikle şu dönemlerde onun sesini duymak iyi geliyor ):

Onlar kim? Adlarını ilk kez duydum gerçekten. Türkiye'yi böyle adlarını bile bilmediğimiz çekiklerle doldurmasınlar ya. Ben C.N Bluee'yu istiyorum. Bi de Ailee gelsin. Bir de Kim Hyun Joong...
Başka birşey istemem =P
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 331
Rep Rep : 75

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePaz Haz. 23 2013, 17:51

Kim Hyun Joongu getirirler mi ki. Ben onu sahnelerde pek görmedim. İşte şu sıralar hareketlendi biraz. 

Song Seung Hun ismini görünce koptum. Cidden durum vahim. =D
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Haz. 24 2013, 07:08

Ne varmış Song Seung Hun'da? Bak ne kadarda karizmatik =P

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Haz. 24 2013, 07:13

Daldan dala atlamak bu olsa gerek. Joo Won nerden çıktı ki confused
Benim hiçbir suçum yok sen bana çalışma yap dedin bende yaptım =P

byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Haz. 24 2013, 09:36

Song Seung Hun un karizmasına diyecek bir şey yok. Hatta fazla geliyor karizma. =D

Kya! Joo Won! Bu imza niye bu kadar güzel oldu. Bildiğin çok güzel oldu. Cidden çok güzel oldu. (:
PSD yüzüne çok yakışmış. Bence sen joo won dan devam et. (:
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Haz. 24 2013, 17:21

sırf sen istedin diye yaptım ama güzel olmadılar. :/
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Haz. 24 2013, 17:21

byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Haz. 24 2013, 19:55

Bu çocuk niye bu kadar güzel gülüyor ki. (:
Hiç de kötü değil. Hele alttaki pek hoş görünüyor. (:
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Tem. 09 2013, 15:33

ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Tem. 09 2013, 15:35

ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Tem. 09 2013, 15:38

Beyzaaa şu kız için gidelim music bank'e... :D
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Tem. 09 2013, 22:44

Gidelim de bu kız için değil. Ailee çok hoşlandığım biri değildir. İlk izlenmden kaybetti. 
Ben bu kızı ilk bir konserde görmüştüm. Müzik bank gibi bir şeydi o da. Çok havalı görünmeye çalışıyordu fakat sesi detone oldu gibi. Sevemedim kızı (: Şarkıları da ilgimi çekmedi zaten. 

Beast için gideceğim. İnşallah tabi. (:
(Biraz da mblaq =P )

Ya bir de... SuJu geliyor ya. Acaba Trap da yaparlar mı. Taemin olmasa da olur. Henry nin sadece Kyuhyun'la olan performansı da vardı. Taemin'in müthiş dansı eksik olsa da yine iyiydi. Burda da yapsalar ne güzel olurdu. *-*
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Tem. 09 2013, 23:12

Zaten sana birini beğendirmek çok zor. Ben herşeye rağmen seviyorum Ailee'yi...Ben Ailee,Beast ve MBLAQ için gidicem :D 

Yaparlar belki belli olmaz. Az grup geliyor o yüzden değişik birkaç birşey yapmalılar yoksa dolduramazlar programı. Music bank in hong kong'u izlediysen bence onun gibi birşey olur. IU ile MBLAQ'in dansı çok güzeldi mesela...Bu seferde böyle birşeyler yaparlar.

Shinee ve C.N Blue'da geleydi iyiydi... İnfinite o kadar önemli değilde  C.N Blue olmadan music bank olmaz yaa ):

Bu henry super junior üyesi değil miydi neden SM'in solo sanatçısı yazıyor ben anlamadım. 

Ayrıca avatarındaki kim? Yüzü görünmüyorda =P
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Tem. 09 2013, 23:23

Geçen gün shinee önemli değil infinitesiz olmaz diyordun. İki video izledin infiniteyi satıp shawol olmuşsun. :D
Evet onu izlemiştim. Ama o zamanlar çok grup takip etmiyordum gözüm pek açılamamıştı. Pek hatırlamıyorum. 
Evet öyle o SuJu üyesi. Ama işte ajansı solo çıkardı. Şimdilik böyle. Belki sadece bir kereliğinedir. Bilemiyorum. Diğer türlü sorun çıkabilir bence.
Ben de çözemedim kim. Biri tanır diye koydum. ^^
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Tem. 09 2013, 23:49

İnifinesiz olmaz dedim mi ben ya? Ben onların isimlerini bile bilmiyorum bi tek L ile Woohyun'u tanıyorum o kadar. Onlarsız niye olmuyormuş olur ama L'in o havalı tavırlarını görmek isterdim yaniii (:

Sözlerimi çarpıtıyorsunuz beyza hanım,Çarpıtmayın ! Üsteki mesajımda shineesız olmaz yazmıyor C.N Bluesuz olmaz yazıyor. Ama shineeda geleydi iyiydi yazıyor. (:

Nasıl ya tanımıyo musunuz gerçekten? Tanıyosundur. Banada tanıdık geliyor ama çıkaramadım ağzından nasıl tanıyabilirim birini =P Yaaa söylesene...
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Tem. 09 2013, 23:56

Ama shinee önemli değil demiştin. Ve shineesiz olmaz dedin de demedim. Sözlerini de çarpıtmamış oluyorum! :D
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePerş. Tem. 11 2013, 12:05

Yanlış okumuşuz ne var yani =P Neyse burada tartışmayalım :D 
Bak senin için yaptım (:
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePerş. Tem. 11 2013, 13:08

Dizi çıkmadan imzasını yapmışsın. Ya da çıktı da benim mi haberim yok. :D
Adam her dizisinde ayrı karizma olmak zorunda mı? Hem de yanında moon chae won var! Daha ne olsun. Joo Won'u ancak chae won'la kıskanmazdım zaten :D
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePerş. Tem. 11 2013, 13:27

Ben Joo Won'u değil Chae Won'u kıskanıyorum :D Chae Won'u Park Shi Hoo'dan başkasının yanında görünce sinirlerim bozuluyor. Bi de Song Joong Ki'den kıskanmamıştım. Ama o ikisinden başkasıyla oynayınca... kızgın 

Çıkmadı daha. Karizma mı? Sen dizinin fragmanını gördün mü? Bence bu dizide Joo Won ayrı bir karizma olamayacak maalesef (:
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimePerş. Tem. 11 2013, 13:45

Fragman mı? Bakmadım. Ama iyi olur diye düşündüydüm.
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ekim 08 2013, 18:37

Bu sayfanın böyle sessiz kalmasına dayanamıyorum. Site sessiz olsa bile bu sayfa olmayacak arkadaş o kadar ! =P
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ekim 08 2013, 19:13

OMG!
Seungho ya bak!
Seungho nun şu tatlılığına baak. *-*
"oppaa" diye bağırasım geldi görünce :D Ama her zaman ki ben önce düşünüp sonra yapmadım. Bir kere attım zaten çığlığı bir daha utanmaya niyetim yok. =P

Ama cidden çok güzel olmuş ya. Seungho amcanın yanaklarını oraya buraya çekiştir. :D
Bunları benim için yapıyosun de mi Esra? Joon amca yüzünden :D "Bak seungho da var" diye =P

Bu arada siteye aylardır kimse girmemiş galiba. :D
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ekim 08 2013, 19:25

Evet senin için yaptım gerçekten. Ben aslında Joon çalışması yapıcaktım ama o konuşmalarımızdan sonra dedim boşverelim Joon'u burda Seungho varken Joon amcada kim oluyormuş =P
''Bak Seungho da var'' değil ''Bak Seungho var.'' O var gerçekten var =P İnanması zor ama onun gibi tatlı bir insan var (: 
Joon amca gibi değil o (: Ben sana videoların linkini bulursam atarım yarın. 

Bizden başka kimse yok sitede.Site bize kaldı resmen beyza. İkimiz takılıyoruz böyle =P
byza
OBGrafiker
OBGrafiker
byza

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ekim 08 2013, 19:33

Video? Ne videosu? Kötü bir şey mi? :D 
Korkutma beni burda tek başımayım zaten. :D

Onun gibi tatlı bir insan var ya. (:
Ah ya Rabbim. Bütün amcaları çok seviyorum napıcaz. (:
Thundere gıcık olurdum ama şimdi olamıyorum da çocukcağıza. O saf gıcık hareketlerine bile gülüyorum. :D Zor bir çocukluk geçirmiş onun için üzülüyorum bir de...
Hepsi ayrı bir alem ya. :D (:

Öyle gibi duruyor. Aslında sana bir şey söyliyim. Bunu kimse bilmiyor ama bu sitenin asıl kurucusu benim. Bu yüzden hep buralarda dolanıyorum rengimi belli etmiyorum. :D Sen yabancı değilsin diye söylüyorum sana. :D
ERENN
OBModeratör
OBModeratör
ERENN

MesajKonu: Geri: Ben hiç eksik kalırmıyım? :)   Ben hiç eksik kalırmıyım? :) - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ekim 08 2013, 19:49

Seungho'nun videoları ya hemen aklına Joon amca ve kötü şeyler gelmesin :D

Thunder zor bir çocukluk mu geçirmiş? Benim hiç haberim yok. İlgilenmediğimdendir =P

Ben hiç eksik kalırmıyım? :)
25 sayfadaki 27 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sonraki