__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __

AnasayfaKAPIAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kollama 123. Bölüm

2 posters
YazarMesaj
papatya99
OBModeratör
OBModeratör
papatya99

Kollama 123. Bölüm ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1124
Rep Rep : 153
Nerden Nerden : istanbul
Takım Takım : türkiye

Kollama 123. Bölüm Empty
MesajKonu: Kollama 123. Bölüm   Kollama 123. Bölüm Icon_minitimeÇarş. Nis. 06 2011, 15:19

Mazhar Bay ve ekibi, yakın takipte!

Mazhar Bay ve ekibi, görev başında!
Karanlık güçler, yasa dışı isteklerini devlete kabul ettirmek için akıl almaz yollara başvururlar. Masum öğrencilere tuzak kuran işbirlikçiler, çirkin yüzlerini tüm ülkeye gösterir. Mazhar Bey ve ekibi, yaşanan acıların tekrarlanmaması için, yakın takibe başlar. Fakat kendilerini bekleyen tehlikeden habersizdirler.

Gerçekleri öğrenen Nurbanu ise, intikam almak için Arzu'yu zehirler. Nefes almakta zorlanan Arzu ile yüz yüze gelen Nurbanu, yaptığının büyük bir suç olduğunun farkına varır ve bu zor durumu atlatmak için babasına sığınır.

<iframe width="440" height="350" src="http://www.kure.tv/VideoEmbed?ID=87495" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" frameborder="0"><p><a rel="nofollow" href="http://www.kure.tv/dizi/664-kollama/kollama-123-bolum-fragman/123-Bolum/87495/&embeddedplayer=v1">Kollama - 123. Bölüm (FRAGMAN)</a></p></iframe>

papatya99
OBModeratör
OBModeratör
papatya99

Kollama 123. Bölüm ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1124
Rep Rep : 153
Nerden Nerden : istanbul
Takım Takım : türkiye

Kollama 123. Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: Kollama 123. Bölüm   Kollama 123. Bölüm Icon_minitimeCuma Nis. 08 2011, 08:39

5 karede Kollama 123. Bölüm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

'Her bölümü merakla beklenen Kollama'da bu hafta heyecan yine dorukta... İşte 5 kare ile Kollama 123. bölüm...Karanlık güçler, yasa dışı isteklerini devlete kabul ettirmek için akıl almaz yollara başvururlar. Masum öğrencilere tuzak kuran işbirlikçiler, çirkin yüzlerini tüm ülkeye gösterir. '

'Mazhar Bey ve ekibi, yaşanan acıların tekrarlanmaması için, teröristlere yakın takibe başlar.'

'Öğrencileri kurtarmak için operasyon yapan Necip Amir ve diğerleri kendilerini bekleyen tehlikeden habersizdirler.'

'Annesini Arzu'nun öldürdüğünü öğrenen Nurbanu, intikam almak için Arzu'yu zehirler. Nurbanu'nun kurtuluşu Arzu'nun yaşamasına bağlıdır.'

'Yaptığının büyük bir suç olduğunun farkına varan Nurbanu, bu zor durumu atlatmak için babasına sığınır. Soluksuz izleyeceğiniz Kollama dizisi, yeni bölümüyle bu akşam 19:50'de Samanyolu TV'de…'
Kiwi
OBFanatiği
OBFanatiği
Kiwi

Kollama 123. Bölüm ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 193
Rep Rep : 19

Kollama 123. Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: Kollama 123. Bölüm   Kollama 123. Bölüm Icon_minitimeCuma Nis. 08 2011, 20:15

Rüya görmüyorum degil mi? Bu bölüm gercek degil mi?

Oyunculuk süperdi. Basta Ertan abi müthis bir performans sergiledi. Özge abla da cok iyiydi, hele ki son sahnede. Benim de bir an Melike geldi aklima =) Ögrencilerin ikisi sehit olunca da bizimkilerin mimikleri güzeldi.

Replikler de en az oyunculuk kadar iyiydi. Memduh Yigit’in kafasina silah dayadiginda söylenenler cok hostu. Baron’un da Balon olmasi hosuma gitti =) Bir tek begenmedigim replik var o da arabaya binecekken Yigit’le Leyla’nin arasinda gecen bir konusmaydi. Ne denildigini tam hatirlamiyorum ama begenmedim iste.

Müzikler de gecen bölümdeki gibi güzeldi, uyumluydu. Hep ayni müzikler calmiyor, degisiklik oluyor. Hep böyle olur insaAllah…

Cok kaliteliydi bu bölüm. Patlama sahnesinden araba carpma sahnesine kadar. Sanki ben de tam oradaymisim gibi hissettim kendimi =)

Ilk baslarda Leyla’nin ‘yigit yigit’ diye bagirmasina gicik oldum. Lütfen bir daha böyle bagirmasin. He ille de bagiracaksa ne bileyim ‘Hayri’, ‘ Atif’ diye bagirsin :b Baska isim mi yok

Sesimizi mi ne duydular =) Leyla’ni kiyafeti azcik degismis. Pardesüsünü ilk basta giydi ama istihbarattayken baska bir sey vardi üzerinde. Bir ara da saclari tam ortadan bölük degildi. Ilerleme var bu konuda, devami da gelir insaAllah.

Yigit’e sinirlendim. Yav hic kirmizida durulur mu? Arabada bir numarali adam sen gel kirmizida dur. Ne söyleyecegimi sasirdim, gel de cildirma. Ama Leyla bu vesileyle diger tarafa yolcu edilebilir =) Yigit’in pesini biraksa isine baksa icim isinacak kiza ama nerede… Kara sakiz gibi yapisti!

Sinan Bey beni bayagi duygulandirdi :b Iyilerin safina gecseydi güzel olurdu. Isine kendi halledecekmis. Nasil olacaksa…

Nurbanu meselesi de korktugum gibi cikmadi cok sükür. Fazla uzamadan kapatildi bu konu. Akli basina gelmesi iyi oldu.

Taskin cok komikti bu bölüm. Yani adami az cok tanimasak kötülerden diyecegim. Hic yanlislikla ates edilir miymis?! Bol bol görüsürüz onuda insaAllah…

Pikeas da artik ciksin hapisten. Bana kalsa Baron icerde kalsin Pikeas ciksin diyecegim. (Bunlari diyen ben miyim o.O ) Hüseyin abinin performansini özledim. Pikeas ciksa da lahmacun, cig köfte,.. yese =) Özlemisim bunu da.

Su esrarengiz kisiyi de merak ediyorum. Memduh da iyice piskopatlasti. Ümidimi kesecegim yakinda, bundan daha bir sey olmaz, abartti bayagi.

Catal da kimseye saplanmadi, molotof kokteyline benzedi :I

Öyle böyle mükemmel bir bölümdü. Emegi gecen herkese tesekkür ediyorum =)
Yeni bölümü dört gözle bekliyorum =)
http://www.samanyolufanlari.com/index.php

Kollama 123. Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kollama 132.Bölüm
» Kollama 117. Bölüm
» Kollama 126.Bölüm
» Kollama 118. Bölüm
» Kollama 127. Bölüm