__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __

AnasayfaKAPIAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde

2 posters
YazarMesaj
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde ALTST
Lakap Lakap : zynep
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3164
Rep Rep : 463
Nerden Nerden : Başkent..
Takım Takım : Fenerbahçe

Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde Empty
MesajKonu: Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde   Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde Icon_minitimePtsi Ocak 03 2011, 15:05

Alıntı...

Samanyolu Televizyonu'nun sevilen dizisi Kollama'nın oyuncuları Özel Kızılırmak Lisesi'ni ziyaret etti.

Kollama'nın başrol oyuncularından amir Necip (Mehmet Özgür), komiser Yiğit (Orhan Bıyıklı) ve Hayri (Osman Kot) okuldaki öğrencilerle bir araya geldi. Özel Kızılırmak Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Uyanık tarafından karşılanan konuklar, öğrencilerle kısa bir söyleşi gerçekleştirdi. Öğrenciler, Kollama ekibinden okulun 2010- 2011 eğitim öğretim yılı mezuniyet törenine katılma sözü de aldı.

Her şeyin eğitimle başladığını ifade eden Mehmet Özgür, gençlerden hayata atılmadan önce mutlaka üniversiteyi okumalarını istedi. "Her nefes alışında ve verişinde kısacık anı mutluluğa çevirmek gerekir" diyen Özgür, "Bu mutluluk iyi bir eğitim ve güzel bir gelecekte saklı. Bir şeyler üretebilmek ve yaşamaya dair değerler ortaya koyabilmek için herkesin iyi bir eğitime ihtiyacı vardır. Günümüzde gelişen ülkelerde eğitim ön safhadadır. İyi bir gelişim için eğitim şart." dedi.

Kendilerini ziyaret eden kollama ekibine teşekkür eden Özel Kızılırmak Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Uyanık da, "Kollama dizisini beğenerek izliyoruz. Günümüzde gerekleşen bazı olayları perdeye aksettiriyor." diye konuştu.

Resimler:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://gunlukcuk.tumblr.com/
ferruhi
UstaOBci
UstaOBci
ferruhi

Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 411
Rep Rep : 24
Nerden Nerden : Uzaklardan..
Takım Takım : GS

Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde   Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde Icon_minitimeC.tesi Ocak 15 2011, 23:12

Paylaşım için teşekkürler canım orda olmayı çok isterdim Sad

Kollama Ekibi, Özel Kızılırmak Lisesi'nde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orhan Bıyıklı ve Mehmet Özgür Mersin Özel Yıldırımhan Lisesinde'ydi...
» Kollama Oyuncuları Cemal Şaşmaz Lisesinde!
» Kollama Ekibi Avusturya'da...
» Kollama Ekibi Bursa'daydı!
» Kollama ekibi Almanya'daydı...(izle)