__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __

AnasayfaKAPIAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başlıksız... =)

+9
papatya99
ferruhi
Sarkkatresi
AHfa
zynep
BeyzA
Yigido_03
KaptaN
stvkolik
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1440
Rep Rep : 294
Takım Takım : Mehter Takımı :)

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePaz Ocak 02 2011, 20:31

Aslında çok fazla sergileyecek bi şeyim yok..Zaten güzel şeyler de çıkmaz benden ama KaptaN'ımla zeynep'imi kıramadım..
Açtık bi başlık
Sonu nereye varırsa artık =)

Bismillah deyip başlayayım o zaman..
Başlangıç için bunlardan daha güzel bi şey bulamadım =)

---
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
---

En son stvkolik tarafından Paz Tem. 10 2011, 11:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
https://orhanbiyikli.yetkinforum.com
KaptaN
UstaOBci
UstaOBci
KaptaN

Başlıksız... =) ALTST
Lakap Lakap : Kaptan-ı Derya...
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 435
Rep Rep : 103
Nerden Nerden : Kaptan Köşkü...
Takım Takım : Galatasaray...

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePtsi Ocak 03 2011, 17:30

Öncelikle yeni başlık hayırlı, uğurlu, bol bol çalışmalı ve yorumlu olsun inşallah... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

...
Estağfurullah stvkolikim.. Benden güzel şeyler çıkmaz ne demek.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kızıyorum ona göre... Gelirsem oraya kötü olur sonra... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

...
Ama gülleri görünce kızgınlığım geçti .. Hadi yine iyisin... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Evet başlangıç gerçektende güzel.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Wink Güllerden başka güzel ne olabilir ki.. Wink
Çok severim gülleri.. Özellikle kırmızı olanları... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ellerine sağlık Stvkolikim....Devamını tez zamanda beklerim(z).. Wink
Yigido_03
OBFanatiği
OBFanatiği
Yigido_03

Başlıksız... =) ALTST
Lakap Lakap : Yigido
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 256
Rep Rep : 11
Nerden Nerden : Vatan topragindan uzak...
Takım Takım : CIMBOMBOM
Umre 2011

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePtsi Ocak 03 2011, 18:08

bu basligin analamini anlamadim yada kapatanin gemisi ni de anlamadim neler paylasilio bu basliklarda?? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

Başlıksız... =) ALTST
Lakap Lakap : Hayalci Şirine
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 405
Rep Rep : 80
Takım Takım : Yok
Başlıksız... =) 1cd7357b

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePtsi Ocak 03 2011, 18:24

stvkolikcim başlığın hayırlı olsun.
Ama..
Kimse de kıskanmasın en güzel başlangıcı sen yapmışsın..
Dinimizde peygamberimizi anlatan, edebiyatımızda bülbülün aşık olduğu gülün üstüne başka çiçek koklanır mı? =)
Senin güllerine bayıldım. Kırmızı kırmızı. ah
Çok hoşlar..
Bilumum azalarına sağlık. Wink
KaptaN
UstaOBci
UstaOBci
KaptaN

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePtsi Ocak 03 2011, 18:30

BeyzA demiş ki:
Ama..
Kimse de kıskanmasın en güzel başlangıcı sen yapmışsın..
Katılıyorum... Wink
Bence de en güzel başlangıç stvkolik' ten geldi.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

Başlıksız... =) ALTST
Lakap Lakap : zynep
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3164
Rep Rep : 463
Nerden Nerden : Başkent..
Takım Takım : Fenerbahçe

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeSalı Ocak 04 2011, 05:11

Sonunda istediğimiz oldu sırıtan sırıtan
Yeni başlığın hayırlı uğurlu bol çalışmalı olsun Stvkoliğim ehe sırıtan
Sen de ''sınava hiç çalışmadım'' deyip tam not alanlar gibi ''Benden güzel şeyler çıkmaz'' diyorsun ama alttaki birbirinden güzel gül avataları bunun tam tersini söylüyor.. Kandıramazsın bizi Stvkoliğim sırıtan Bu Başlığın harika çalışmalarla dolacağını herkes biliyor Wink Cool Cool
Ve Kaptanımın ve Beyzamın dediği gibi çok güzel (en güzel) bir başlangıç yapmışsın Cool Güller Cool Cool

Yigido_03 demiş ki:
bu basligin analamini anlamadim yada kapatanin gemisi ni de anlamadim neler paylasilio bu basliklarda?? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu başlıklarda canımızın istediği dizi/filmlere veya sanatçılara çalışmalar yapıyoruz değişiklik olsun diye Wink Farklı ilgi alanlarımızı da göstermiş oluyoruz birbirimize Wink Kısaca serbest çalışma diyebiliriz ehe
http://gunlukcuk.tumblr.com/
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeSalı Ocak 04 2011, 17:39

KaptaN'ım, zeynep'im, BeyzAcım..üçünüze de çok teşekkür ederim..Güzel gören gözlerinize, güzel yazan ellerinize sağlık.. =)
...
Bol çalışmalı rolling eyes İnşaallah..Ama pek de sanmıyorum ya neyse..devamını getirmeyim, tırsıyorum eheh

Ya ben napıyım..Doğruları söylüyorum..Ben kendi yaptığım çalışmaları beğenmeyip sonra silen bi insanım.. sırıtan Siz niye beğenesiniz ki bilmem Kızma bana KaptaN'ım bilmem

Gülleri çok çok severim..Benim de en sevdiklerim kırmızılarıdır.. ah
---
En güzel başlangıç rolling eyes Güller girdiği her yeri güzelleştiriyor tabi =) Benimle alakası yok..Aslında onlar kırmızı değildi ya..Ama en sevdiğim kırmızıları olunca biraz kırmızıya çevirmişim galiba hehe
---
O kadar sevinme kız istediğimi yaptırdım diye..Silerim başlığı görürsün Twisted Evil Laughing Şaka şaka..Kıramadım sizi napıyım..Yoksa hiç niyetim yoktu başlık açmaya
Aff..1. sınıftan beri bırakmadı yakamı bu iş..Sana bi şey diyim mi..Küçükken sınavlara hiç çalışmazdım..Hatta şöyle bir göz gezdirme denen şeyi bile yapmazdım..sınav sonuçları gelince herkes senin dediğini derdi Laughing Şimdi yine aynı durumdayım galiba..Güller güzel, ben bi şey yapmadım ki..

Yine de inşaallah başlığım gönlünüzce olur..Tekrar tekrar teşekkürler..
Elimden geldiğince yaparım bi şeyler ben de.. : )
Yigido_03
OBFanatiği
OBFanatiği
Yigido_03

Başlıksız... =) ALTST
Lakap Lakap : Yigido
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 256
Rep Rep : 11
Nerden Nerden : Vatan topragindan uzak...
Takım Takım : CIMBOMBOM
Umre 2011

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeÇarş. Ocak 05 2011, 18:04

böyle bi basligi isteyen herkes acabilirmi? bu arada cok güzel baslamissin
AHfa
OBFanatiği
OBFanatiği
AHfa

Başlıksız... =) ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 190
Rep Rep : 32
Nerden Nerden : Nereye :)
Sadece sessizlik . . .

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePerş. Ocak 06 2011, 14:21

Yigido_03 demiş ki:
böyle bi basligi isteyen herkes acabilirmi? bu arada cok güzel baslamissin

Evet herkes açabilir. İstediği her türlü konuda, kurallar çerçevesinde, paylaşım yapabilir.

Emeğine sağlık canım.. =)

Çalışmaların çok güzel görünüyor benim bilgisayardan bakınca.. Bilemiyorum senin bilgisayardan nasıl görünüyor yani.. =)

Diyecek bir şey bulamıyorum şu an..

Devamını görmek isterük =)

http://www.samanyolufanlari.com
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePerş. Ocak 06 2011, 15:42

Teşekkürler Yiğido_03 (= Cevabı zaten AHfa'm vermiş..Evet herkes açabilir, herkesten bekleriz =)
...
Teşekkür ettim AHfa'm : )
Yaptığın espiri hoşuma gitmedi ama peh olmamış Laughing
Şuna bak şuna..Bana laf yetiştirene kadar sen git, bi başlık aç da görelim maharetlerini..Sen de gör ben sana ne yorumlar, ne espiriler yapıyorum.. no Smile
Güzel gözükmesi normal ki zati..İçinde Efendimizin(s.a.v) temsili var sonuçta..Ama benim yaptığım bi şey yok..Onu diyorum, sen nerelere çekiyosun ya..Hayret bi şey, cık cık =))
Madem devam istersünüz, bunlarla devam edelüm barimüne =)
---

Şu çocuğun tatlılığına bakın ya hû.. ah Her ne kadar 1. olamasa da ben onu gönlümde 1. seçtim =)

Kimse Vanocumun yerini tuamasa da o da 2. favorim..Aslında bu sene kimseyi beğenmemiştim..Ta ki son gün Ersain'in canlı dans performanısını izleyene kadar =) Tatlı şey : )

AHfa
OBFanatiği
OBFanatiği
AHfa

Başlıksız... =) ALTST
Sadece sessizlik . . .

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePerş. Ocak 20 2011, 14:28

Beğenmedin mi? Hadi ya.. Sağlık olsun o zaman.. =)

İlki çok çok güzel olmuş. Yine harikasın. Bunlar Türkçe Olimpiyatları mı? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePerş. Ocak 20 2011, 15:27

Teşekkür ederim AHfa'm =) Evet, ta kendileri ehe Biri gürcü, biri kırgız..Çok tatlılar değil mi (:
Ama sen de açsana bi başlık ya ):

...
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePerş. Ocak 20 2011, 15:41

Bunlar da avatarları..

...
KaptaN
UstaOBci
UstaOBci
KaptaN

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePerş. Ocak 20 2011, 17:14

Stvkoliğim gerçekten diyecek söz bulamıyorum.. Hep aynı şeyleri söylüyorum çünkü... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kısaca mükemmelsin diyebilirim... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Deniz Evrenol' u Elde Var Hayat dizisinde oynuyor.. Ablamız dizide resim öğretmeni.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ben izliyorum o diziyi.. Çok güzel gerçekten.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tam bir okul dizisi...
Dizideki sınıf 11-C .. Benim sınıfımda 11-C.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İzlerken sanki kendi sınıfımı izliyorum... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Neyse...
Kollama' dan çıkmasına hala aklım almıyor ama... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tam olarak ne sebep oldu acaba Kollama' dan çıkmasına ? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sarkkatresi
OBGrafiker
OBGrafiker
Sarkkatresi

Başlıksız... =) ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 106
Rep Rep : 10
Nerden Nerden : Bizim bilgisayardan..
Takım Takım : Milli Takım =)
maxsimum boyut 110-50 ;)

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeCuma Ocak 21 2011, 11:06

stvkolik ellerine, emeğine sağlık..

Ya bu sitedeki herkes çok yetenekli maaşallah.. Cennete mi düştüm ne.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

Başlıksız... =) ALTST
Lakap Lakap : Hayalci Şirine
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 405
Rep Rep : 80
Takım Takım : Yok
Başlıksız... =) 1cd7357b

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 10:49

Stvkolik yaptığın şeyler çok hoşuma gidiyor. Maşallah, ellerine sağlık. Wink
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePaz Ocak 23 2011, 15:07

Hepinize tek tek teşekkür ederim =) Ama bunlar relativ güzel =) Hani ne derler..Güzel bakan güzel görürmüş..Güzel gören gözerinize, yüreğinize sağlık canlar.. : )

---
Ben de Elde Var Hayat'a bi kere rast geldim, deniz ablama bi bakıyım dedim..Yarım saat izledim ama göremedim : (
Bi gün yeniden denk gelirsem sizin sınıfı izliyorum düşüncesiyle izliycem =)
Ben de anlayabilmiş değilim çıkmasını..Hem Deniz ablanın samanyoluyla belli bir geçmişi de var..(büyük buluşma gibi, orda kötü karakterdi ama yine de tatlı değil mi (: )
Kendi seçimi, napalım =(
---
Katrecim, haklı olabilirsin..Bu başlık olmasa da diğer başlıklar bunu söyletiyor cidden =) Senin ki de öyle (;
---
Hoşuna gidiyosa ne mutlu bana =) Doğru resimleri seçiyorum demek ki =)
---

Yine böyle devam edeyim =)
...
AHfa
OBFanatiği
OBFanatiği
AHfa

Başlıksız... =) ALTST
Sadece sessizlik . . .

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePaz Ocak 23 2011, 18:15

D.E çalışmana hayran kaldım desem yeridir. Cidden çok hoşuma gitti.... Bu hangi diziden? -Hep de soru soruyorum ama... - [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Elde Var Hayat"ta Deniz Ablayı görebilen cennetlik...
Sadece bir kere görmüştüm o zaman da ilk çıktığı zamanlardı sanırım. hiç konuşmamıştı. Çalış
ferruhi
UstaOBci
UstaOBci
ferruhi

Başlıksız... =) ALTST
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 411
Rep Rep : 24
Nerden Nerden : Uzaklardan..
Takım Takım : GS

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePaz Ocak 23 2011, 18:56

Ellerine saglik stvkoligim calismalarin harika otesi Wink
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePaz Ocak 23 2011, 20:32

Teşekkür ederim Hilal'im =) Olsun sor sor iyi oluyor böyle =) Ama galiba mesajları fazla derinden veriyorum, kimse anlamıyor =) Büyük Buluşmadan Wink Belki bi ara resimleri bilem eklerim..
Ben de sana bişey sorucam..Mesajının sonundaki "çalış"ı anlamadım rolling eyes
---
Sağol Ferah'ım..O senin harikalığın : )
AHfa
OBFanatiği
OBFanatiği
AHfa

Başlıksız... =) ALTST
Sadece sessizlik . . .

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimePaz Ocak 23 2011, 22:14

stvkolik demiş ki:
Teşekkür ederim Hilal'im =) Olsun sor sor iyi oluyor böyle =) Ama galiba mesajları fazla derinden veriyorum, kimse anlamıyor =) Büyük Buluşmadan [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Belki bi ara resimleri bilem eklerim..
Ben de sana bişey sorucam..Mesajının sonundaki "çalış"ı anlamadım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
---
"Çalış" mı??
İnan şimdi sen deyince fark ettim. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bilmiyorum ki o nereden girmiş araya... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Büyük ihtimal diziye bir şeyler demeye çalışmışımdır. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bilmiyorum ki.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Nasıl bir ruh hâli içinde yazmışsam mesajı.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sana ithafen bir şey dememişimdir ama emin ol.
Bak şimdi merak ettim. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu arada teşekkür ettim cevabın için.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 05 2011, 05:08

=))
Düşün düşün, belki bulursun tongue Neyse..

...
Başlığımı biraz hareketlendirmek için bundan daha iyi bi bahane olamaz sanırsam.. : )

...
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 05 2011, 05:13

Özgül ablamla devam edeyim..Bu resme bayıldım ah

ehe

...
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 05 2011, 05:17

ÖS den devam =)

...

İki küçük avatarcık (:
...
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Başlıksız... =) ALTST

Başlıksız... =) Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız... =)   Başlıksız... =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 05 2011, 05:20

Deniz ablam ah =))
ah ah

Başlıksız... =)
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki