__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __

AnasayfaKAPIAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..

5 posters
YazarMesaj
KaptaN
UstaOBci
UstaOBci
KaptaN

Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  ALTST
Lakap Lakap : Kaptan-ı Derya...
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 435
Rep Rep : 103
Nerden Nerden : Kaptan Köşkü...
Takım Takım : Galatasaray...

Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  Empty
MesajKonu: Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..    Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  Icon_minitimeÇarş. Ekim 27 2010, 15:54

Leyla hedefi değiştiriyor...
Deşifre olursa her şey biter..
Pikeas oyun içinde oyun oynuyor...
Necip'se yeni şahitler, yeni yüzlerle tanışıyor...

Alıntı:tekkol...
https://orhanbiyikli.yetkinforum.com
Pusulaa
OBModeratör
OBModeratör
Pusulaa

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 272
Rep Rep : 51
Nerden Nerden : Bursa

MesajKonu: Geri: Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..    Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  Icon_minitimePerş. Ekim 28 2010, 14:33

Kollama'm 100.Bölüme geldi..!
Daha nice 100.Bölümlere inşallah..Biz hep Kollama'mlayız.. Cool
--
Sanırım Yiğit'e verilen görev adaya gidip adadakini korumak..
Ve bu görevde Sabit'te var..
Benim tahminimce adadakine kurşun sıkıldığında Sabit önüne atlıyacak..ve kurşun ona denk gelicek.. cry
Sabit Ağa sırf ülkede karışıklık çıkmasın diye kendini kurşunun önüne atıcaktır eminim..
Ben fragmanı izleyince bunları farkettim..
Adadakinin önüne birisi atlıyordu ve vuruluyodu..Bu da benim tahminimce Sabit..
Bunun dışında 100.Bölüme yakışır bir bölüm olacağı kesin..
--
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

Lakap Lakap : Hayalci Şirine
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 405
Rep Rep : 80
Takım Takım : Yok
Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  1cd7357b

MesajKonu: Geri: Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..    Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  Icon_minitimeCuma Ekim 29 2010, 09:08

Leyla ne yapacak çok merak ediyorum..
Sabit.. Gidecen bu diyarlardan. Tamam Devlet karışmasın. Bir de düşünüyorum. Önüne atladığın adam değer mi?? Pff.
Bu bölümün 100. bölüm olması nedeniyle çok özel ve farklı olacağın inanıyorum..
FarukEnes
OBModeratör
OBModeratör
FarukEnes

Lakap Lakap : FrkEns
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 127
Rep Rep : 3
Nerden Nerden : Aydın
Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  Nck

MesajKonu: Geri: Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..    Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30 2010, 13:38

Kollamamızın bu bölümü gerçekten 100.Bölüme yaraşır yakışır bir bölümdü.

Leyla en doğru olanını yaptı ama kılpayı deşifre olmaktan kurtuldu artık bundan sonra leyla yiğitin aklından hiç çıkmaz mazhar bey yine bu bölümde tecrübesini konuşturdu.

Necip Amirimiz yeni yüzlerle tanıştı ve necip amirin artık bir dert ortağı var alperen babasının masum olduğunu kanıtlayabilecek mi? bunu bütün kollama sevenleri olarak çok merak ediyoruz.

Pikeas ve Kaya minik yine bu bölümde hain ve kötü planlarını devreye soktular ama leyla ve yiğitin sayesinde bundan mazhar bey ve ekibininde haberi oldu ve direk onlarda devreye geçtiler bakalım ada sakininin öldürülme planına engel olabilecekler mi?

Sabit bu aksiyon ve soluk kesen operasyona kurban gitti fakat geçmiş bölümlerde sabit yine yaralanmış ve kurtulmuştu bence sabite birşey olmaz sabit dokuz canlıdır nede olsa.

Bir sonraki yani haftaya ki bölümü hakikaten merakla bekliyoruz bihassa şu operasyonu ve sabiti bekleyecek süreci.

Nakkaş'a teşekkür ederiz bu bölüm gerçekten güzeldi zaten 100.Bölüme de ancak bu yakışır.
ferruhi
UstaOBci
UstaOBci
ferruhi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 411
Rep Rep : 24
Nerden Nerden : Uzaklardan..
Takım Takım : GS

MesajKonu: Geri: Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..    Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30 2010, 19:09

100. bolume yakisir bir performans gorduk...Heyecan doruktaydi bu bolum..Aksiyon fazlasiyla vardi

Sabit'in olumu uzucuydu ya..Yigit'te nasil agliyordu icim parcalandi Alismak zor olacak...
Pikeas gercekten de zeki biri..Boyle biri bulunmaz. Suikasti dakikasina planlamis..
Leyla'm.. Ucuz yirtti valla..Simdilik Yigitten kurtuldu ama elbet karsilacaklar ..O zaman herseyi anlatmak zorunda kalacak. Mazhar beyin zekasina hayranim..Leyla'yi desifre olmaktan kurtardi...En azindan simdilik.
Adadaki sahneleri ben begendim aslinda..Asil heyecan oradaydi Yakalanacak mi yakalanmayacak mi sorulari geliyordu aklima hep..
Tum ekibe tesekkurler....Bize boyle bir bolum izlettirdikleri icin..

Kollama 100.Bölümüyle Ekranlara Geliyor!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kollama
» Kollama 121.Bölüm
» Kollama 122.Bölüm
» Kollama 124. Bölüm
» Kollama'dan sürpriz