__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__ Orhan Bıyıklı Fan Forum __

AnasayfaKAPIAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Benim Çizgili Güzel Defterim..

+3
BeyzA
stvkolik
zynep
7 posters
YazarMesaj
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

Benim Çizgili Güzel Defterim.. ALTST
Lakap Lakap : zynep
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3164
Rep Rep : 463
Nerden Nerden : Başkent..
Takım Takım : Fenerbahçe

Benim Çizgili Güzel Defterim.. Empty
MesajKonu: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePaz Eyl. 12 2010, 12:07

ad garip oldu farkındayım ama başka birşey bulamadım (:
Okul anılarımızı burdan paylaşalım...
http://gunlukcuk.tumblr.com/
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1440
Rep Rep : 294
Takım Takım : Mehter Takımı :)

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePtsi Eyl. 13 2010, 08:08

İlk ben başlayayım o zaman ehe

Tarih dersindeydik..Öğretmenimiz bir arkadaşa Köktürklere ait iki destanın ismini sormuştu..Bozkurt destanını söyledi ama Ergenekon destanı bir türlü aklına gelmedi.. Sonra arkasındaki arkadaş Erkenkondu dedi Laughing Laughing Laughing
Çok komikti..çok gülmüştüm.. kahkaha

Ama galiba benden başka kimse anlamamıştı acaba
https://orhanbiyikli.yetkinforum.com
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

Lakap Lakap : Hayalci Şirine
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 405
Rep Rep : 80
Takım Takım : Yok
Benim Çizgili Güzel Defterim.. 1cd7357b

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePaz Eyl. 19 2010, 12:44

komikmiş gerçekten Smile
ben o zamanlar 6. sınıfa gidiyordum. daha doğrusu ilk gündü. Heyecan gani. Sınıftayız. Yeni kitaplar alınacakmış. Ben de sınıf listesinin en başındaymışım. Benle beraber 4 kişi daha geldi. Zemin katta bir sınıfta yeni kitapkları alacakmışız. Ne oldu hatırlamıyorum ama bir aksilik oldu. Sonra bana diğer arkadaşlar (erkekler): Sen kızsın öğretmenle (o da yeni bayan sınıf öğretmenimiz) anlaşırsın dediler. Çık en üst kata. Sınıfın önüne geldim. Meğer kapı da kırıkmış. kapıya vuracaktım sağa sola baktım kapı yok. Benim elim kaldı öyle yumruk. Ben de havaya tıklatmış oldum. :D
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePaz Eyl. 19 2010, 12:53

7. sınıfa giderken bir türkçe dersindeyiz. Ben boyumdan dolayı arkalarda oturuyorum. Arkadan sesler geldi baktım iki arkadaş bir şeyler konuşuyorlar. Bir tanesi benim çaprazımda oturuyor. Bir tanesi de tam arkamda. Çaprazımdaki arkamdakine kızıyor.. Ne oluyor dedim. Yere baktım kocamancık bir karaböcük benim rengim attı. İlk baş sustum. Sonra arkamdaki gıcık şahıs onu benim tarafıma itti. Ay üstüme üstüme geliyor. Arkadaş gülüyor ben terliyorum. sonra bu böcük ayağıma doğru gelince ben dayanamadım öğretmeniiiim diye bir çığlık attım. Derste herkes bana bakıyor. sonra ben tepinirken böcük hasar görmüş azıcıcık bir arkadaş geldi. peçeteyle aldı. Bana ters ters baktı. O gün bu gün hala benimle dalga geçiyorlar. Türkçe hocası bile. Beyzanur bak yerde böcek var diye. Sorarım size? Beyzanur'un suçu ne? ezmek
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimeSalı Eyl. 28 2010, 13:57

Havaya vurmak daha iyi ya, canın hiç acımaz Laughing Güzelmiş.. sırıtan

Suçun yok elbet..Olur böyle vakalar, rahat ol Wink
-------
Geçen sene yine sıra olduk, okula giriyoruz, öğretmenler de kontrol yapıyor..Arkamdaki iki arkadaşın konuşmalarına kulak misafiri oldum..

-Yine kontrol var..
-Olsun, beni bozmaz..
-Seni bozmazsa beni de bozmaz
Laughing Laughing Laughing

Onların konuşmalarını özledim şimdi ya..=(
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimeSalı Eyl. 28 2010, 19:26

İyimiş Cool
Ben de özledim. Ama az kalmasına rağmen vakit geçmiyor..
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePerş. Ekim 14 2010, 14:42

bugün çok eğlenceli bir gündü ehe sırıtan
yarın okul başkanı seçimlerimiz olduğundan bugün adaylar ve ekipleri sınıf sınıf dolaştılar (: işte vaatler:
-okulun arka bahçesi izole edilecek
-okulun arka bahçesine go-card kurulacak
-kantin fiyatları düşecek
-makarna kış partileri şenlikler kurulacak
-bol bol geziler düzenlenecek
vs Laughing Laughing
kime versem acaba oyumu Laughing sınıf iyice ikiye bölündü Laughing yok yok ben karar verdim kime vereceğimi go-cardlıya vericem Laughing Laughing
ingilizcenin ve kimyanın 1 dersi kaynadı sonuç olarak
Laughing Laughing
KaptaN
UstaOBci
UstaOBci
KaptaN

Lakap Lakap : Kaptan-ı Derya...
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 435
Rep Rep : 103
Nerden Nerden : Kaptan Köşkü...
Takım Takım : Galatasaray...

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePerş. Ekim 14 2010, 16:26

stvkolik demiş ki:

-------
Geçen sene yine sıra olduk, okula giriyoruz, öğretmenler de kontrol yapıyor..Arkamdaki iki arkadaşın konuşmalarına kulak misafiri oldum..

-Yine kontrol var..
-Olsun, beni bozmaz..
-Seni bozmazsa beni de bozmaz
Laughing Laughing Laughing

Onların konuşmalarını özledim şimdi ya..=(

Vaaaoovv.. Süpermiş bu ya... Cool

...
Benim de çok anım var.. Ama nedense şuanda hiç biri aklıma gelmiyor..
rolling eyes eheh
Gelince yazarım inşallah...Wink Laughing
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePerş. Ekim 21 2010, 15:53

Bunun okulla ilgisi biraz az ama paylaşmak istedim.
Biz bir gün ablalara ders çalışmak (muhabbet) için gitmiştik. Smile Gece oldu ve biz susmuyoruz. Gece 3 falandı biz hala yıkılmadık ve ayaktayız. Havasız diye pencereyi açtık. Bir de benim kedi şeklinde bir kalem kutum var. O da pencerenin önünde duruyordu heralde. Bir arkadaş o ne yaa dedi kedi mi ne o dedi. Arkadaş da onu korkutmak için kalem kutuyu üzerine attı. O da aldı onu 3. katta oturduğumuz evin penceresinden hoop caddeye.. Gül gül öldük. Hiç unutmuyorumm. (Zaten yeni oldu :D)
Okul sabahı da pencerenin açık kalmasından dolayı hertarafım(ız) tutulmuştu. Eve geldiğim de yattım yatış o yatış bir kalktım sabah karanlığı. Kalktığımda ablama diyorum beni neden uyandırmadınız Kollamaya? :D Meğersem saat akşam 8 e geliyormuş. Kçırdım diye çok korkmuştum. Smile
stvkolik
UstaOBci
UstaOBci
stvkolik

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePaz Ekim 24 2010, 07:39

zynep demiş ki:
bugün çok eğlenceli bir gündü ehe sırıtan
yarın okul başkanı seçimlerimiz olduğundan bugün adaylar ve ekipleri sınıf sınıf dolaştılar (: işte vaatler:
-okulun arka bahçesi izole edilecek
-okulun arka bahçesine go-card kurulacak
-kantin fiyatları düşecek
-makarna kış partileri şenlikler kurulacak
-bol bol geziler düzenlenecek
vs Laughing Laughing
kime versem acaba oyumu Laughing sınıf iyice ikiye bölündü Laughing yok yok ben karar verdim kime vereceğimi go-cardlıya vericem Laughing Laughing
ingilizcenin ve kimyanın 1 dersi kaynadı sonuç olarak
Laughing Laughing

Başkanlık vaatleri gerçekten çok komik oluyor ya..Herkes kafasına göre uyduruyor, şunu yapcam bunu yapcam diye, arada da öyle saçma vaatler geliyor ki gülmeden edemiyosun Laughing

Geçen seneden bununla ilgili komik bi anısı vardır bizim sınıfın..Bi arkadaşımız başka bi arkadaşımızı öyle bi gaza getirmişti ki nihayet o da başkanlığa adaylığını koymuştu(hep böyle gaza gelir kendileri, huyunu bildikleri için de hep doldururlar Laughing ) Olmadık vaatlerde bulunmuştu o da herkes gibi..Ve sonuç..1500 kişilik okuldan 26 oy çıkmıştı Laughing Kendisi rekor kırdı, en düşük oy almayı başaran aday olaraktan Laughing Laughing
---
KaptaNcım, senin de anılarını bekliyoruz ehe
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimeCuma Ekim 29 2010, 09:16

Bir gün Arapça dersindeyiz. Arapça hocası bizim sınıf öğretmenimiz. Çok soğukkanlı, biraz da havalı bir hoca. Lafları bitirir insanı. eheh
İşte derste bir şey anlatıyordu. Anlatırken sağına soluna da bakıyordu. Çöp kutusuna gözü ilişti. Önüne döndü. Sonra şaşırıp bir daha baktı. Güldü. Cümlesini bitirdikten sonra... Dedi ki. "Çöp kutusunun üstüne 'çöp kutusu' yazmayı hangi sivri zekalı akıl etti" Laughing
Arkadaş elini gülerek kaldırdı. Sonra hoca "Sana zahmet olacak ama.. " herkes onu silmesi gerektiğini demesini beklerken "Sana zahmet olacak ama masanın üstüne masa, pencerenin üstüne pencere, tahtanın üstüne tahta yazar mısın. Yani nemelazım karıştıran falan olur. Yazmak lazım" dedi. Laughing Biz koptuk. :D
BeyzA
OBGrafiker
OBGrafiker
BeyzA

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePaz Kas. 07 2010, 19:14

Sizlere Kızılay gününde okumuş olduğum şiiri - şiir demekten utanıyorum, edebiyatla sağdan soladan ilişkisi yok... - beyan etmek isterim. kızgın

Saygı sana ey Kızılay,
Yaptığın iş değil kolay,
Yurt için, ulus için
Çalışırsın, didinirsin.
Savaşta vurulan er,
Senden çok yardım bekler,
Kızıl aylı beyaz bayrak,
Yaralıya açar kucak.
Arayarak her bir yeri,
Kaldırırsın düşenleri.
İyilik ve can sunarsın.
Sevgi dolu bir pınarsın.
Yurdu bazen basınca sel,
Uzatırsın oraya el.
Yersiz, yurtsuz kalan insan
Senden yardım görür her an.
Yer sarsıntısı, kıtlık, yangın
Günlerinde bir hızırsın.
Yetişirsin bize hemen
Kara günün dostusun sen.

Bunu nasıl okuduğumu ben de bilmiyorum. Ama sanki güldüğümü hatırlar gibiyim. Şaka gibi gülme krizi
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimePaz Ara. 05 2010, 16:40

uzun zaman uğramamışam buraya ben sad
neyse telafi ederiz ):
üzgünüm.. ah ah bizim sınıf tek bir c'leri yenebildi basketbolda b ve d'lere yenildi ):
nazar değdi çocuklara nazar ): ama c'leri de sürekli yeniyoruz Laughing geçenlerde boş dersimiz vardı 2 tane (: futbol maçı yaptık biz yendik sırıtan tabi bizim sınıfın erkekleri.. ben ve arkadaşlarım bahçede dolandık pet şişeyle basketbol oynadık ve su savaşı yaptık sırıtan çok güzel ve eğlenceliydi sırıtan :D en az ıslanan ben oldum Twisted Evil neyse bu günlük bu kadar yeter (:
ferruhi
UstaOBci
UstaOBci
ferruhi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 411
Rep Rep : 24
Nerden Nerden : Uzaklardan..
Takım Takım : GS

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 18 2010, 16:05

Farz et ki bugun dun ve bunu sana dun yaziyorum..

Bugun okulun son gunuydu..Finaller bitti rahatladim biraz. O tarih sinavi icin varya o kadar calistim ki anlatamam..Off cok zor bu tarih ya..Hic sevmiyorum.
zynep
UstaOBci
UstaOBci
zynep

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimeCuma Ocak 21 2011, 13:58

Sınıfta korku filmi izlemek ne de eğlenceliymiş Twisted Evil
Aslında bugün için pek izleyebildik diyemem.. Üç bilgisayar değiştirdik filmi açabilmek için.. Üçüncüde açıldı ama bu sefer de projeksiyon sorun çıkardı.. Bizde bilgisayarın başına toplanıp oradan izleye çalıştık güll Biraz ezildik ama olsun güll mutluuu Dünkü kullandığımız bilgisayarı alabilseydik.. Sorun olmamıştı onda... Neyse bugün son sınavın üzerine çok iyi oldu bu (= Stres attık.. Pazartesi de Almanca hocası geçen izlemeye başladığımız filmin devamını izletecek. Oh oh =)
Okulun asıl şimdi tadı çıkar
güll
Nur124
UstaOBci
UstaOBci
Nur124

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 471
Rep Rep : 37
Takım Takım : Galatasaray
;)

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimeCuma Ocak 21 2011, 16:03

Okulumuz yıkılmadan önce okulu delik deşik etmişlerdi her yerinde bir tane delik vardı türkçe öğretmenimiz ders anlatıyordu bizim sınıfın tavanıda delikti öğretmenimiz fiil diyecekti tam o sırada kapı çaldı sonra çocuk gitti öğretmenimiz tekrar fiil diyecekti bu seferde pencereden içeri kuş girmezmi hemen dışarı çıkarttık sonra öğretmenimiz yine tam fiil diyecektiki yukarı sınıftan birisi aşağıya içinde silgi olan bir kağıt attı oda öğretmenimizin başına düştü iyi bir olay çıktı sonra dersedevam öğretmenimiz yine fiil diyecekken bu seferde zil çaldı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.kure.tv/dizi/1266-osmanlida-derin-devlet/1/
Kiwi
OBFanatiği
OBFanatiği
Kiwi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 193
Rep Rep : 19

MesajKonu: Geri: Benim Çizgili Güzel Defterim..   Benim Çizgili Güzel Defterim.. Icon_minitimeÇarş. Nis. 20 2011, 22:45

Pek öyle anim yok ya da aklima gelmiyor...
Hatirladigim tek sey bir kez birkac arkadasla teneffüste pecereden sinifa girmistik. Tenefüste siniflarda kalmak yasak. Bir hocamiz var hep anahtarini sallayarak gezer. Diger siniftan bir oglan onu taklit ederek bizim sinifa geldi. Anahtar sesini duyunca ceza yiyecegiz diye ödümüz kopmustu... Hic o kadar korktugumu hatirlamiyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

He bir kez biz tam sinavdayken yangin cikmisti bizim okulda. Baska bir gün sinava tekrar girmek zorunda kalmistik. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.samanyolufanlari.com/index.php

Benim Çizgili Güzel Defterim..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel doğamızın güzel hayvancıkları (:
» Bu Benim Dünyam [AHfa]